BJK Genel Kurul Üyesi ve sanatçı Haldun Boysan yönettiği 21 Nisan’da saat 19:30’da Novada AVM, Ataşehir Belediyesi Nikah Salonu’nunda düzenlediğimiz “Sporda Endüstrileşme Süreci ve Etkileri” başlıklı panelimize birbirinden değerli konuşmacı ve misafirleri ağırladık.

1903 Birliği adına Ünal Ceval‘in oluşturduğu panele gazeteci Fatih Doğan, BJK Genel Kurul Üyesi Evren Aksoy, BJK Divan Kurulu Üyesi Dr. Emre Göllü, BJK Futbol A.Ş Eski Genel Müdürü, BJK Divan Kurulu Üyesi Murat Ülgen, BJK Divan Kurulu Üyesi Tayfun Küçükoğlu iştirak etmiştir.

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi‘nin de katıldığı panelde çarpıcı açıklamalarda bulundu. Çebi “Bizi taciz ederek parayı almaya çalışıyorlar ama bu ödemeyi yapmayacağız.” dedi.

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, camianın birlik ve beraberlik içinde olmadığını söyledi. Panelde kürsüye çıkan, taraftarların da sorularını yanıtlayan Çebi, Beşiktaş’ın birbiri içinde ayrılığa düşmüş bir camia haline geldiğini ve kimsenin bunu düzeltmek için çaba harcamadığını kaydetti.

“Bizler bir arada hareket etmeyince dışarıda güçlü bir görüntü sergileyemiyoruz” diyen Beşiktaş İkinci Başkanı, kulüpteki bu kopukluğun bazı noktalara etki etmelerini engellediğini öne sürdü, “Beşiktaşlıların bir güç birliği oluşturması lazım” ifadesini kullandı.

 

One thought on “Panelden İzlenimler”

  1. Çok başarılı bir panel oldu..
    Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.
    Başarılarınız daim olsun….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir